Opowiastka seksualna napisana dla napalonych pracowników

Maćka poznałem 13 kwietnia, pamiętam jak dzień dzisiejszy. Spotkaliśmy się poprzednio wejściem do kawiarni. Przed umówioną godziną czasochłonnie zastanawiałem się jaki jego osoba będzie? Jakie ma kędziory, jakie oczy? Wiedziałem który cudowny ma głos, taki miękki laski pl, przyjemny. Ze zdenerwowania spociłem się. Ciągle zerkałem na zegarek, dochodziła piąta. Wiedziałem o przedtem niewiele, natomiast bardzo bez liku zważywszy na to, że napisał mi w e-mailu charakterystyczny list gończy o sobie, same suche fakty. Napisał na przykład: zainteresowania różne. Co mi to mogło ogłosić? Nul, niemniej jednak postanowiłem ryzykować. ówczesny obecnie dwójka minuty po piątej, miałem z wolna począć się odsuwać spośród wściekłości, że osobistość wystawił mnie do wiatru. Odwróciłem głowę zaś zauważyłem niezbyt wysokiego, powiedzmy, że treściwie ostrzyżonego faceta, nie chłopca. Niedaleko, że nie był duży, tymczasem zgrabny, w żadnym wypadku nie spodziewałem się, iż jest owo tylko Brzusio. Podszedł do mnie, podał rękę tudzież przedstawił się sex mamuśki.
Głos nieprzerwanie ów tenże, jakkolwiek trochę inny w rzeczywistości. Postanowiliśmy wpakować się do kafejki na jakieś piwko. Ja zamówiłem przed momentem piwo, a jego osoba kawę. Prawdę powiedziawszy nie mogłem od chwili niego oddzielić oczu, aliści nie chciałem, żeby wiedział, że mógłbym gapić się na niego kiedy w obraz. Dialog przebiegała spokojnie, najcudowniejsze było owo, że mieliśmy o czym rozmawiać, wzdłuż różnicy wieku, jaka nas dzieliła. Pył fantastyczne oczy, oryginalnie nie mogłem skupić się na na sposób innym seks. Po przegadaniu: co lubimy, czego nie, jakiej muzyki słuchamy, gdzie pracujemy, tematy stopniowo zaczęły się ukończyć. Natomiast nie będziemy rozmawiać o pogodzie. Kończyło się oraz chmiel zaś kawa. Postanowiliśmy odejść natomiast przenieść się. Nie ustaliliśmy gdzie.

Nie bałem się go, otrzymał ode mnie naprawdę zwany debet zaufania. Mogłem jednakowoż wyjechać w nieznanym w celu niego kierunku, acz nuże na samym początku porzuciłem tą inicjatywa. Powtarzałem sobie: Michał, w rzeczy samej się nie robi cipki.

Mieszkał na szóstym piętrze w bloku jednego spośród osiedli, puder odpowiednio urządzone mieszkanko: małe, pomimo tego niezwykle przyjemne, w niebiesko szarych kolorach. Usiadłem na kanapie, i on zaczął parzyć w celu mnie kawę, sobie też zrobił następną. Jeszcze w żółwim tempie rozmawialiśmy, jednakże nie spodziewałem się, iż ten koniec dnia w samej rzeczy się nie skończy. W pobliżu, iż nie należę aż do osób, które na pierwszym spotkaniu idą aż do łóżka, to z poprzednio chciałem chodzić, nawet w tej chwili ostry seks. Po prostu miałem na niego ochotę.
Gdy ponownie poszedł do kuchni, wstałem oraz oparłem się spośród tyłu kanapy ano, żeby nadepnąć na jego drodze. Wracając myślałem, że będzie się gimnastykował, aby przebyć, niemniej jego osoba też się zatrzymał oraz stanął vis-a-vis mnie. Chciał egzystować ze mną w porządku natomiast spytał azaliż tego chce, azali iżby na pewno roxa.
- Nie inaczej, chcę – uwięzło mi w gardle a zacząłem odpinać guziki jego koszuli.
Nastała godzina dwunasta, musiałem podróżować aż do domu. Mieszkam z rodzicami, i w związku z tym obowiązują mnie jako takie reguły, których staram się stosować się. To jedna kazus. Po drugie nie chciałem zostać u niego na nocna pora, ale owo nie wypada. Pożegnaliśmy się spośród obietnicą o dalszym kontakcie zaś spotkaniach. Jechałem te 12 km w ciszy, lecz w mojej głowie szalała prawdziwa burza. ów jego niebiański zapach, ów czucie. Czułem się przebojowo, prawdę mówiąc w gruncie rzeczy świetnie nie czułem się w życiu. Było to poprzednio Świętami Wielkiej Nocy, chciałem aż do niego zatelefonować tudzież powiedzieć, że pamiętam o przed i, iż chciałbym się spośród nim spotkać. Co prawdziwość ze spotkania na razie figa nie wyszło, pomimo tego Kałdun już sam był zaszokowany, iż zadzwoniłem. Ongiś powiedział mi, iż nie spodziewał się mojego telefonu, był praktycznie niejaki, że było to pierwsze danie a ostatnie nasze zebranie. Nie sądził, że wywarł na mnie naprawdę piorunujące odczucie. Brzuch był nie inaczej ogromnie interesującym człowiekiem, jakiego jeszcze przenigdy nie spotkałem. Internet zdziałał cuda, to przed chwilą w ową stronę poznałem tego fantastycznego człowieka.
Znów ten bublowaty poniedziałek. Jednego czego nie mogłem anulować, to te wczesne wstawanie o szóstej o brzasku, rychły prysznic, czaj oraz autobus aż do domu. Wiecznie podwoził mnie na przystanek, po drodze dotykałem jego ręki w taki badania, jakbyśmy widzieli się po trafienie ostatni.
Kiedyś, gdy obudziłem się o brzasku natomiast włączyłem telefon zobaczyłem, iż mam nagraną wiadomość. Odsłuchałem ją zaś… zbladłem. Była to informacja od czasu jego przyjaciela, kto naraz zrobił się cholernie o niego zazdrosny. Brzuch nierzadko mi o nim opowiadał, iż znają się długo, iż ongiś byli w pełni. Zupełnie nie zmuszałem Maćka, iżby zerwał spośród przedtem wszelkie kontakty, wiedziałem, iż nie prawdopodobnie istnieć wręcz przeciwnie gwoli mnie.

This entry was posted in Dirty Hippie Radio and tagged , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.

?>

Dirty Hippie Radio, LLC