Opowiastka 18+ dla zapalonych pracowników

Nie każda utwór jest przyjemnością. Podczas gdy się mieszka w małym miasteczku nie jest dozwolone grymasić. Spośród czegoś trzeba żyć. Natomiast uśmiechnęło się aż do mnie szczęście, zadzwoniła do mnie towarzyszka z Warszawy, iż ma w celu mnie prace jak pomagier domowa tuż przy bogatej rodziny na przedmieściach stolicy. Wiązało się to z koniecznością stałego zamieszkania w tamtym domy. Trudno, spakowałam rzeczy tudzież podjęłam się tego prywatne oferty towarzyskie. Mijały tygodnie. Jakkolwiek tak czy owak szło. Para małżeńska okazało się sympatyczne, Andrzej zaś Zuzanna. Czereda nie nadzwyczaj kłopotliwe. Najgorsze uprzedni noce – jestem młoda kobietą, tudzież konwent co cztery tygodnie z mężem nie zaspakajało całego mojego libido towarzyskie.
Po skończonym dniu szłam śnić aż do swojego małego pokoiku. Częstokroć przekręcałam klucz w drzwiach, by nie wystawiać się na przyłapanie tudzież paluszkiem zaspakajałam się. Fantazje miałam raz po raz odważniejsze, tymczasem … Przed chwilą, pewnej nocy podczas zabawy ze sobą pomyślałam, iż tymczasem owo związek małżeński, na górze podobnie musi acz nieraz czynić „to”. Uchyliłam drzwi i nasłuchiwałam, jakkolwiek całkowity dom był uspokajający ta ciszą idealną, która panuje owszem wtenczas kiedy spanie opanowuje wszystkich. Postanowiłam na co dzień odjeżdżać uchylone drzwi aż do swojego pokoju. Pomimo tego kiedyś muszą to sprawiać anonse. Trzy dni później usłyszałam po północy delikatne szmery, rytmiczne, w rytmie tej czynności, o której marzyłam natomiast fantazjowałam co noc sex ogłoszenia.
Ubrałam po cichutku skarpetki, ażeby krok był cichszy i przekradłam się za pośrednictwem kuchnie a przedpokój pod drzwi moich gospodarzy. No! Nie wolno nuże było posiadać wątpliwości – kochali się. Tudzież odpowiednio wściekle się pieprzyli! Próbowałam zajrzeć przez dziurkę od czasu klucza, pomimo tego uporządkowanie łóżka było niekorzystne. Cóż nie w każdej pracy całokształt się układa – pomyślałam i nieznacznie uśmieszek wykrzywił mi usta. Podsłuchiwałam, aż skończyli. Wróciłam aż do swojego łóżka podniecona tym czego byłam świadkiem. Paluszek wsunęłam w natychmiast niezmiernie wilgotna szparkę. W mgnieniu oka poczułam sympatycznie natomiast napięcie wyginające grzbiet. Stęknęłam natomiast orgazm przeszedł falą ciepła od momentu perełki mojej łechtaczki przy użyciu biodra na całe ciało sex randki.
Zaczęłam owo próbować kiedy przeciwnie słyszałam podczas gdy się kochają.
Teraz kiedy w dwadzieścia cztery godziny na nich patrzyłam, zaczęłam prezentować sobie ich wijących się w pościeli. Niespecjalnie zaczęłam fantazjować o tym kiedy oddaje się Andrzejowi. Miałam wyrzuty sumienia, w stosunku aż do męża natomiast aż do Zuzanny, która wielce polubiłam.
Po dwóch miesiącach tego niecnego podsłuchiwania, nie powstrzymałam się. Stojąc pod spodem ich drzwiami sypialni czule nacisnęłam klamkę drzwi zaś udało mi się uchylić je na tak duża liczba żeby ich ujrzeć. W seksualnym uniesieniu, w jękach i sapaniu własnego podniecenia, ani Andrzej ani Zuzanna nie zauważyli, ani nie usłyszeli otwierania drzwi. Poczułam wesoło na twarzy, brzuchu, plecach zaś tam na dole pomiędzy nogami. Oto widzę to co sobie od momentu dawna owszem wyobrażałam w fantazjach. Owo nie było zwykłe miłowanie się. On ja wściekle oraz wtem rypał. Zuzanna na czworakach spośród wypiętą pupą. Widziałam organ Andrzeja kiedy wsuwał i wysuwał się spośród niej. Zwolnił – zobaczyłam jak całego wyciągnął z niej. Trzymał go w dłoni zaś sex czat za darmo no wkładał go bez pośpiechu zaś znowu wyjmował. Widziałam podczas gdy trefl niedaleko wyjmowaniu wywija na zewnątrz falbanki warg sromowych Zuzanny. Dudnić było mocne mlaśnięcia spośród ogromnie mokrej cieczki. Ni stąd ni zowąd wrócił aż do szybkiego tępa tudzież jęknął hucznie. Wiedziałam co się stało! Eksplodował w środku. Zrobiło mi się rozgoryczenie , ze owo nie moja kapeczkę. Bezgłośnie się odwróciłam zaś na paluszkach uciekłam do pokoju.
Myślałam, że udało mi egzystować nie zauważoną oferty erotyczne. Tymczasem nie. Na dalszy dzień, jak Zuzanna spośród dziećmi pojechała na kupowanie, Andrzej zjawił się w kuchni. Zmywałam naczynia po obiedzie.

This entry was posted in Dirty Hippie Radio and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.

?>

Dirty Hippie Radio, LLC