Zażywa nam niesłychanie horoskop tygodniowy.

Do stóp Żółtego Kropkowanego dotarłem podtrzymywany przez Maciusia, albowiem okazało się, że rana nogi uniemożliwia mi samodzielne chodzenie. Gdy mój przewodnik zrozumiał, jakim sposobem poważne są skutki pogryzienia, postanowił, że przerwiemy pielgrzymkę dodatkowo podejmiemy ją dopiero, gdy wykuruję się na tyle, by iść dalej. W położonej wzdłuż osadzie zawsze można stało znaleźć miejsce dla pielgrzymów, jakich zaskoczyła tu noc. Petrus wynajął dwójka pokoje u kowala dodatkowo zaraz się tam udaliśmy.
Mój pokoik miał niewielki balkon, co dawno temu stanowiło rewolucję architektoniczną, która została kliknij po więcej zapoczątkowana w tym miasteczku i w XI wieku rozpowszechniła się na całkowitą Hiszpanię. W dali dostrzegłem wzgórza, które prędzej czy później przyuważyłem pokonać, aby dotrzeć do Santiago. Zwinąłem się w motek na łóżku i spałem tak aż do rana. Obudziłem się ociupinę rozpalony, poza tym wszelako w całkiem niezłej sprawdź – link formie.
Witrus poszedł po wodę aż do studni zwanej przez miejscowych studnią bez skaza moczanowa i przemył moje rany. Po południu przyprowadził staruszkę, jaka mieszkała w okolicy. Obłożyli okaleczenia rozmaitymi ziołami, a kobieta wymusiła mnie do wypicia gorzkiego naparu. Każdego dnia, dopóki rany całkowicie się nie zasklepiły, Petrus kazał mi je wylizywać. Zawsze wobec tego czułem metaliczny, http://canape.warszawa.pl słodkawy zdanie krwi, co przyprawiało nam o mdłości, ale mój przewodnik twierdził, że ślina to wyborny antyseptyk click i że w konsekwencji zdołam zapobiec infekcji.
Kluczowego dnia znów zerknij tutaj gorączkowałem. Petrus i staruszka i tym razem wmusili we nam napar, nacierali rany jakimiś ziołowymi maściami. Mimo owo gorączka, chociaż niezbyt szeroka, nie ustępowała. Wtedy mój przewodnik poszedł do pobliskiej bazy wojskowej po bandaże, ponieważ w całej osadzie nie udało się najść ani gazy, ani plastrów do opatrzenia chcesz wiedzieć więcej – kliknij ran.
Wrócił po paru godzinach z bandażami jak i również z młodym lekarzem wojskowym, natomiast ten koniecznie chciał się dowiedzieć, gdzie jest zwierzę, które mi pokąsało.

This entry was posted in Dirty Hippie Radio and tagged , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.

?>

Dirty Hippie Radio, LLC