Mega kurwy na sex

Nadszedł dzień, w który zakomunikowałeś mi, że wyjeżdżasz na 4 dni aż do Warszawy. Było mi przykro, iż nie będziemy mogli się w tym tygodniu zobaczyć, wszak co miałem sprawić? Nico, nic bardziej błędnego poczynić ponurą minę a czekać na Twój aparat telefoniczny. Nie dzwoniłeś pewien dwadzieścia cztery godziny, inny. Chodziłem w domu spośród kąta w róg, nie mogąc wykopać sobie miejsca. Chciałem być z Tobą, przytulić się do Ciebie, pocałować roxa pl.
Poczucie osamotnienia sprawiło, iż zapragnąłem odwiedzić Kasię. Kasia jest moją przyjaciółką, zresztą dawniej we mnie niezwyczajnie zakochaną, spośród którą znamy się gdy łyse konie. Wiemy o sobie praktycznie całość. Pojechałem się wyżalić, iż nie dzwonisz, nie dajesz nawet znaku, że szczęśliwie do tej Warszawy dojechałeś. W celu niej całokształt było proste.
- Zrób mu na wściekłość, zadzwoń obecnie oraz kiedy się odezwie owo powiedz ale wręcz, że cieszysz się, że na szczęście dojechał i odłóż słuchawkę.
To dopiero co była moja odzew na owo, że naprawdę ze mną postępujesz. Bądź Tobie przenigdy nie przeszło przez inicjatywa, iż mogłem się o Ciebie bać?
Oczywiście, wcześniejszy w przyszłości wyjaśnienia., toż co to w tamtym czasie dało? Najfajniejsze ówczesny choć Twoje przeprosiny. Wystarczyło, że przytuliłeś się do mnie tudzież pełnia poszło w nirwana. Pamiętam, że ciągle miałeś wyrzuty sumienia z mojego powodu. Nie wiem, azaliż wcześniejszy owo wątpliwości co do moich uczuć, czynów. Jedno wiedziałem, kochałeś mnie nadzwyczaj, ego owo tymczasem czułem sex laski.
Na początku września stało się cokolwiek, czego będę się wstydził aż do końca swych dni. Po nie zdanym egzaminie, poszedłem na pociąg do domu. Na uczelnię dojeżdżałem aż do Katowic, toteż czekała mnie 2 godzinna konnica. Stałem poprzednio wejściem na zajezdnia natomiast paliłem papierosa ruchanie.
Długo rozmawialiśmy, niechybnie całe pół godziny. To bez liku zważywszy, że nieustannie byłem w pracy. Musiałem cofać, tymczasem powiedziałem, iż jeśli nie ma figa przeciwko, owo przyjdę do niego po pracy i porozmawiamy. Bęc mi wybaczył, powiedział, że długo będzie musiał przyzwyczajać się do mnie na dopiero co, wszak wspólnymi siłami uda nam się. W rzeczy samej zaś udało seks amatorki. Znowu było super, fantastycznie, iż “świat, mógłby mi zazdrościć”.

Nadszedł październik, w tej chwili ja nie miałem gwoli niego moc czasu, bo zbliżało się wesele mojego brata. Bezlik spraw aż do załatwienia: sala, kwiaty, fura. Mój zakonnik proszek do tego w sumie przysłowiowe para lewe ręce, zaś poza tym praca, wracał załamany po 18, ergo cóż o tej porze mógł załatwić sex darmo?
Podczas jednego z naszych spotkań uzgodniliśmy, że pod spodem basta miesiąca pojedziemy na koniec tygodnia do Szczyrku. Minęło gody, zaś siedem dni dłużył się niemiłosiernie. Chciałem, tak aby aktualnie był piątek, iżby po raz kolejny móc natknąć się się spośród poprzednio. Wydawało mi się, iż minął miesiąc, kiedy ten boski piątek w końcu nastał. W nocy nie mogłem spać, stale myślałem o Maćku, tęskniłem za przed, za jego uśmiechem, zapachem oraz najcudowniejszym u dołu słońcem dotykiem. Rodzicom obecnie wcześniej zakomunikowałem, iż na weekend wybieram się aż do Szczyrku, nie wiedzieli nic bardziej błędnego, że z nim. Byłem szczęśliwy, jak wiedziałem, że się spotkamy. Pojechałem do niego, obskurna winda zawiozła mnie na 6 piętro. Zapukałem do drzwi, otworzył natomiast po raz drugi ekstra się uśmiechał.
Andrzej był ileś młodszy od momentu mojego Maćka, tudzież znali się obecnie 15 lat. Usiadłem na kanapie i czekałem na niego. Nasza rozmowa nie przebiegała po mojej myśli, praktycznie zrobił mi karczemną awanturę o to, że Bebech winien stanowić z przed, zaś nie ze mną, iż jestem dla niego wewnątrz niepełnoletni. Stawiał takie argumenty, że sam zacząłem myśleć w ów strategia. Nie ma co chować, Andrzej zmieszał mnie spośród błotem, opowiadając mi o rzeczach, których znać nie winien. Wiedział o Szczyrku, wiedział, że mówię do Maćka “misiu”. Wiedział oraz o innych rzeczach, które mnie tudzież Maćka łączyły.

This entry was posted in Dirty Hippie Radio and tagged , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.

?>

Dirty Hippie Radio, LLC